Zakład Produkcyjno-Handlowy "WELA" Sp. j
Strona główna » Produkty

Zasłony prysznicowe

Zasłony prysznicowe - tkanina wodoodporna, PEVA, folia PVC

Nasze zasłony łazienkowe wytwarzane są z najwyższej jakości tkanin wodoodpornych a także z wykonywanych na specjalne zamówienie folii PVC i PEVA, dzięki czemu są niezwykle trwałe wytrzymałe oraz wygodne w użyciu. Każda zasłona prysznicowa wyprodukowana przez firmę WELA jest wysokiej jakości produktem spełniającym w 100% oczekiwania naszych klientów.

Drążki

Drążki rozprężne, łukowe, kątowe, podwieszenie drążka

Firma WELA jest także jednym z czołowych producentów drążków do zasłon prysznicowych. Nasze drążki prysznicowe wykonywane są z najwyższej klasy stopów aluminium oraz wykańczane są wysokiej jakości materiałami. Bardzo szeroki zakres rodzajów oraz rozmiarów drążków prysznicowych pozwala na znalezienie optymalnego rozwiązanie do każdej łazienki.

Akcesoria łazienkowe

Akcesoria łazienkowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma WELA sukcesywnie powiększa ofertę o nowe akcesoria łazienkowe. Oferujemy rewelacyjne maty antypoślizgowe wykonane z giętkiego akrylu, szczotki do WC, wieszaki łazienkowe, uchwyty na papier toaletowy oraz kółka do zawieszania zasłon łazienkowych.

Rolety prysznicowe

Rolety prysznicowe

Podążając za najnowszymi rozwiązaniami w dziedzinie aranżacji prysznica stworzyliśmy dla Państwa nowy produkt Roletę Prysznicową. Rowziązanie to jest skierowane do klientów którzy cenią sobie przestrzeń i elegancję w łazience. Roleta montowana jest pod sufitem w eleganckiej białej kasecie dzięki czemu nie zabiera wiele miejsca.

Suszarki sufitowe

Suszarka sufitowa 5-prętowa

Suszarki sufitowe 5-cio prętowe wykonane są z wysokiej jakości rur stalowych malowanych proszkowo oraz najwyższej jakości tworzyw sztucznych. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów suszarki są bardzo trwałe nie odbarwiają się, nie wyginają i mogą długo służyć naszym klientom.

· Tekstylne
· PEVA
· Drążki rozprężne
· Drążki rozprężne slim
· Drążki łukowe
· Drążki łukowe slim
· Drążki kątowe
· Drążki kątowe slim
· Podwieszenie drążka
· Drążek uniwersalny SYSTEM

NOWOŚĆ 2013

· Adapter drążka kątowego

NOWOŚĆ 2013


· Uchwyt na papier toaletowy
· Uchwyty łazienkowe
· Wieszak łazienkowy III
· Wieszak uniwersalny
· Kółka do zasłon
· Szczotki toaletowe
· Maty antypoślizgowe
· wanna
· brodzik

Aby zrezygnować z otrzymywania newslettera, kliknij tutaj.Copyright Wela 2007
nasza firma · produkty · zasłony prysznicowe · drążki · akcesoria łazienkowe · porady · kontakt