Firma Wela – producent zasłon, drążków i akcesoriów łazienkowych

Firma Wela to producent akcesoriów łazienkowych, w tym zasłon prysznicowych oraz drążków do łazienek. Wela jest przedsiębiorstwem rodzinnym działającym na polskim rynku od 1991 roku. Od prawie 30 lat prężnie się rozwijamy stale poszerzając naszą ofertę akcesoriów do łazienek na przykład o dużą ilość produktów przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych i o ograniczonej sprawności ruchowej. Zawsze konsekwentnie dążymy do realizacji celu, co pozwoliło nam stać się szanowanym liderem w branży łazienkowej.

Jesteśmy jedynym w Polsce producentem zasłon prysznicowych - kupując u nas wspieracie polski biznes. Podczas procesów produkcyjnych wdrażamy wiele innowacyjnych rozwiązań, które umożliwiają nam stałe poszerzenie asortymentu o kolejne akcesoria. Wela oferuje między innymi zasłony prysznicowe i kółka do zasłon, maty antypoślizgowe do brodzika i wanny, drążki łazienkowe łukowe i rozprężne, suszarki sufitowe łazienkowe, rolety okienne i prysznicowe, a także wiele innych funkcjonalnych produktów.

Dowiedz się o nas więcej...

 

 

Uchwyty łazienkowe dla niepełnosprawnych

STAWIAMY NA ROZWÓJ
I WSPÓŁPRACĘ

Wela to firma, która poza ofertą akcesoriów łazienkowych własnej produkcji, chętnie stawia na partnerstwo i współpracę z innymi przedstawicielami branży. Staramy się ciągle doskonalić naszą wiedzę na temat Waszych potrzeb odnośnie funkcjonalnego wyposażenia łazienki, dlatego zawsze jesteśmy otwarci na propozycje w kwestii wprowadzenia nowych produktów na rynek Polski, a także światowy.

Serdecznie zapraszamy do owocnej współpracy! 

 

Drążki uniwersalny system dla Twojej Łazienki

Rolety prysznicowe jako nowoczesny zamiennik zasłon. Nasz produkt łączy praktyczność z elegancją dzięki czemu idealnie nadaje się do współczesnej łazienki.

Jak powinna wyglądać łazienka, jeśli korzystać z niej będzie również osoba niepełnosprawna, starsza, chora, posługująca się kulą lub jeżdżąc na wózku?