modern-bedroom-with-fitted-bed-PJZU8L7.jpg

Rolety - skuteczny sposób na unowocześnienie mieszkania

Chcesz zmienić wystrój w swoim mieszkaniu, ale nie masz ochoty robić kapitalnego remontu, który trwa bez końca i pochłania mnóstwo funduszy? Marzysz o wprowadzeniu czegoś nowego oraz ożywieniu wnętrza? Być może opcja wymiany długich kumulujących rozmaite alergeny firan i zasłon na ekonomiczne i bardzo estetyczne rolety okienne to idealne rozwiązanie jakiego szukasz.

Rolety wprowadzające w pomieszczeniu ład, porządek, harmonię

To idealne rozwiązanie dla salonu, który często w połączeniu w kuchnią czy jadalnią stanowi popularne rozwiązanie w nowoczesnych domach, stanowi centrum dla rodzinnych obiadów oraz wieczornych seansów filmowych. W tym przypadku wiodącym wzorem jest klasyczna biel, odcienie brązu, kremowe oraz coraz bardziej popularne szare barwy. Na prowadzenie wysuwają się oczywiście chętnie kupowane rolety dzień-noc, które pasują do każdego wnętrza oraz posiadają wiele wariantów kolorystycznych oraz tekstylnych.

Ożywienie przestrzeni, wprowadzanie wigoru działającego na zmysły za pomocą rolet.

Tak, to jak najbardziej możliwe i proste w osiągnięciu. Oczywiście podstawową kwestią jest kolor – wyrazisty, energetyczny i wprowadzający w pozytywny nastrój, idealny w stonowanych wnętrzach umeblowanych w sposób jednolity i monotonny. Takie rozwiązanie dodatkowo może współgrać z kolorowymi poduszkami, świeczkami, lampkami oraz wieloma innymi ozdobami które tworzą spójną całość i razem motywują do działania. Pamiętaj jednak, że takie kolory pasują do klasycznych wnętrz i uważaj aby nie przesadzić jeśli posiadasz już wyraziste ściany czy kolorowe  meble. Swoje wnętrze komponuj jednak według własnego uznania i indywidualnych preferencji, tak aby czuć się komfortowo!

Roleta kontra tapeta.

Twoje dzieci marzą o bohaterach z bajek na ścianie w pokoju, a Ty nie do końca chcesz tapetować ściany lub zgadzać się na liczne kolorowe naklejki ? Skorzystaj z rolet dedykowanych właśnie dla najmłodszych z motywem bajkowym i spraw, że poczują się jak w krainie marzeń. Kto wie, może tym sposobem pozbędą się problemów z zasypianiem lub chętniej będą bawić się właśnie u siebie, a Twój salon już nie zamieni się w epicentrum klocków lego i lalek?

Rolety subtelne:

To zdecydowanie odcienie pastelowe, a wśród nich szeroki wybór: od zieleni, poprzez słoneczny żółty aż po brzoskwinię, a nawet beże. Chętnie stosowane w pokojach gościnnych, jak również młodzieżowych i salonach. Kojarzą się z ciepłem, pozytywnie nastrajają, a przede wszystkim pasują do wielu styli aranżacyjnych i mogą być zastosowane praktycznie w każdym wnętrzu.

Rolety w kolorach nawiązujących do natury:

Zapewniają długie chwile odprężenia, wyciszają, koją zmysły. Dzięki nim możesz być bliżej natury, co jest wyjątkowo potrzebne we współczesnym świecie pełnym pośpiechu i chaosu. Spraw, by Twoja sypialnia lub domowa pracownia współgrała z emocjami, wnętrzem a zarazem była oazą spokoju, w której naładujesz baterie przed kolejnymi wyzwaniami.

Kliknij i zobacz naszą ofertę rolet:

logoProblind.png