Drążki, uniwersalny system dla Twojej Łazienki

Chociaż mówi się, że kuchnia jest sercem domu, to nie da się ukryć, jak ważną rolę pełni w każdym mieszkaniu łazienka. To tam zazwyczaj kierujemy swoje pierwsze kroki po przebudzeniu i tam spędzamy ostatnie chwile przed udaniem się do łóżka. Warto zadbać o to, żeby była ona urządzona praktycznie i przyjemnie zarazem. Nawet najmniejsze elementy mogą mieć wpływ na ogólny odbiór łazienki, dlatego postawmy na akcesoria wysokiej jakości, które posłużą nam przez lata.

Drążki łazienkowe

Drążki łazienkowe to niezwykle funkcjonalne akcesoria, które pozwolą dobrze urządzić nawet najmniejszą łazienkę. Powieszone na nich zasłonki zatrzymują wodę w obrębie prysznica albo wanny, ale także ładnie ozdabiają wnętrze. Całość pełni więc zarówno funkcje praktyczne, jak i dekoracyjne. Wydawałoby się, że to zasłonki są głównym motywem ozdobnym, jednakże drążki również mogą dyskretnie zmienić charakter łazienki. Kilka wariantów kolorystycznych (biały, srebrny oraz satynowy) sprawiają, że łatwo dobrać odpowiedni drążek łazienkowy do preferowanego przez nas stylu.


Rodzaje drążków łazienkowych

Każda łazienka jest inna i w związku z tym każda wymaga innych rozwiązań. Na szczęście w naszym asortymencie są drążki łazienkowe o różnym przeznaczeniu i zastosowaniu.

·         DRĄŻEK UNIWERSALNY SYSTEM

Drążek łazienkowy, którego największym atutem jest usunięcie problematycznego przesuwania zasłonki w obrębie podwieszenia drążka kątowego. Specjalnie, półotwarte zawieszki zapewniają łatwe przesuwanie zasłony prysznicowej. Drążek uniwersalny można zastosować zarówno w przypadku prostokątnych brodzików, jak i zamontować go nad standardową wanną. Dostępnych jest kilka wymiarów, jednak mogą być one dowolnie zmniejszane poprzez przycinanie elementów. Na specjalne zamówienie można przygotować także większe rozmiary.

·         DRĄŻEK SZYNOWY

Standardowy drążek, w którym zasłonka zawieszona jest na hakach szynowych umożliwiających jej bezkolizyjne i sprawne przesuwanie. Drążek szynowy można zastosować zarówno dla prostokątnych pryszniców, jak i standardowych wanien. 3 kolory i 3 rozmiary do wyboru sprawiają, że łatwo dobrać odpowiedni model do swojej łazienki.

·         DRĄŻEK ROZPRĘŻNY

Drążek rozprężny to świetne rozwiązanie do mniejszych łazienek. Może on być zamontowany tylko pomiędzy dwoma ścianami, jednak jego zdecydowanym atutem jest brak konieczności wiercenia otworów. Drążek utrzymywany jest dzięki sile jego rozprężenia i jest przy tym wyjątkowo stabilny. Produkt jednoelementowy, który znacznie ułatwia montaż.

·         DRĄŻEK KĄTOWY

Drążek kątowy to idealna imitacja kabiny prysznicowej. Solidny, mocny i przede wszystkim wygodny w użytkowaniu. Poza tym jest to rozwiązanie bardzo ekonomiczne, które nie wymaga dużych nakładów finansowych. Niska cena nie oznacza jednak złej jakości. Wprost przeciwnie – całość wykonana jest z wysokiej jakości aluminium, więc może być użytkowana przez długie lata.

·         DRĄŻEK ŁUKOWY

Kolejne proste rozwiązanie, gdyż w pakiecie otrzymujemy tylko jeden element. Z pewnością ułatwi to montaż drążka w łazience i usprawni jego użytkowanie. Świetna propozycja do łazienek, w których chcemy zaoszczędzić trochę miejsca, jednak nie zamierzamy rezygnować z naszej wygody. Idealne połączenie przyjemnego z pożytecznym