blogRoleta.jpg

Rolety prysznicowe –  nowoczesny zamiennik zasłon już dostępny w naszej ofercie:

Najchętniej wybieraną alternatywą dla łazienkowych zasłon oraz kabin prysznicowych są nowoczesne zwijane rolety prysznicowe, które niedawno pojawiły się na rynku i od razu zyskały dużą popularność. Nic w tym dziwnego, ponieważ poza atrakcyjnym wyglądem są również bardzo praktyczne. Nie zajmują zbyt wiele przestrzeni, co jest niezmiernie istotne zwłaszcza w niewielkich łazienkach, a po zwinięciu są praktycznie niewidoczne – dyskretnie ukryte w eleganckiej sufitowej aluminiowej kasecie.


Szeroka gama dostępnych zdobień rolet:

Teksturę i motyw rolety można wybrać indywidualnie według potrzeb i upodobań spośród matowych, przezroczystych, gładkich lub z szerokiej palety wariantów ozdobnych. Każdy znajdzie idealną opcję dla siebie – wielbiciele tropikalnych przygód, fani czworonogów lub miłośnicy przyrody. Dla prawdziwych koneserów niecodziennych rozwiązań poszerzyliśmy ofertę o rolety PEVA 3D, które imitują wrażenie trójwymiarowości i pomagają uzyskać spektakularny efekt w łazience.


Rolety łączą praktyczność z elegancją:

problind roleta DOF.jpgMontaż rolet prysznicowych nie przyskwarza zbyt wiele trudności, a samo użytkowanie to czyta przyjemność – błyskawiczne rozsuwanie, szczelna ochrona przed zachlapaniem łazienki, estetyczny wygląd, który może nadać zupełnie nową energię i w łatwy sposób odświeżyć wygląd tej wymagającej domowej przestrzeni. To skuteczna alternatywa dla prysznicowych zasłon i kabin, które były pierwowzorem udoskonalonego sposobu na komfortowe użytkowanie prysznica oraz wanny. Po zwinięciu pozostają praktycznie niezauważalne i ta cecha sprawia że są faworytami wśród wszystkich opcji obecnie dostępnych w sprzedaży. Ogromny wybór wzorów sprawia, że pasują praktycznie do każdej łazienkowej aranżacji, a przy okresowej zmianie wystroju można wymienić roletę na inną pozostawiając jedną kasetę. Wszystkie rolety dostępne są w standardowych rozmiarach 80x240, 100x240, 140x240, 160x240 cm. Istnieje również opcja montażu rolety bez aluminiowej kasety w niższej cenie.

 

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą rolet łazienkowych.