Firma WELA

Rodzinna firma Wela powstała
w 1991 roku.

Została ona założona przez małżeństwo, a obecnie prowadzona jest przez trzech udziałowców, będących jednocześnie braćmi.

Jesteśmy, więc firmą z wieloletnim doświadczeniem i tradycjami opartymi na silnym fundamencie, którym jest rodzina.

Od początku istnienia stawialiśmy na rozwój, pokładając dużą wiarę w udział polskiego kapitału, doskonalenie swoich umiejętności oraz inwestycje w zaplecze sprzętowe.

Posiadamy m.in. własną wtryskownię, ślusarnię, spawalnię, lakiernię proszkową oraz szwalnię. To właśnie dlatego jesteśmy w stanie sprostać każdemu zadaniu w 100%, zachowując indywidualne podejście do klienta. 

Solidność i dbanie o najmniejsze szczegóły w połączeniu z silnymi wartościami sprawiło, że nasza firma jest ceniona wśród branży sanitarnej. Jesteśmy jedynym producentem w Polsce o tak szerokiej gamie akcesoriów łazienkowych, ponieważ zawsze staramy się sprostać nowym wyzwaniom i wprowadzać innowacyjne produkty na rynek.

Swoje zaangażowanie i wieloletnie doświadczenie wykorzystujemy również w innych dziedzinach, takich jak: rolety okienne czy akcesoria do wyposażenia wnętrz. 
 

Oprócz bogatego doświadczenia produkcyjnego, posiadamy również solidne zaplecze handlowe na wschodnich i zachodnich rynkach Europy. Nawiązywanie długoletnich relacji biznesowych zapewniło nam mocną pozycję na rynku. Współpracujemy nie tylko z dużymi sieciami handlowymi, hurtowniami, ale również z mniejszymi punktami sprzedaży.  

 

Podstawą w każdej firmie są ludzie, dlatego tworzymy zgrany zespół, który dba o wysoką jakość produktów w przystępnych cenach oraz o szybką realizację zamówień. Warto dodać, że posiadamy duże zdolności produkcyjne, a także możliwość dostosowania produkcji pod indywidualny projekt klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie nasze produkty były tworzone w Polsce.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy.